+48 509 - 071 - 596

O mnie

Najkrócej jak się da 🙂

Nazywam się Łukasz Grzella, fotografuję od ponad 10 lat. Realizuje komercyjne projekty fotograficznie z m.in.: fotografii reportażowej, , fotografii ślubnej, fotografii reklamowej, fotografii portretowej, fotografii prasowej. Posiadam ponad trzy letnie doświadczenie w pracy w studio fotograficznym. 

Wieloletnie i różnorodne doświadczenie sprawia, że potrafię poradzić sobie  w najróżniejszych sytuacjach – od zdjęć krajobrazowych przy -30 stopniach do sesji glamour na plaży, od spokojnych krajobrazów do reportażu z wysadzania ładunków wybuchowych, od zaawansowanej obróbki zdjęć po wysyłanie zdjęć w czasie rzeczywistym do klienta ;). 

Jako freelancer pracuję dla klientów indywidualnych, agencji reklamowych, firm i instytucji. Często działam w modelu “white label”, czyli pod marką agencji lub klienta. 

Publikuje swoje zdjęcia w czasopismach i stronach internetowych o zasięgu lokalnym i ogólnopolskim. Współpracuje z agencjami prasowymi. Fotografuje na terenie Polski i Europy. W szczególności: Warszawa, Płock, Kutno, Łowicz, Łódź, Sochaczew, Gostynin, Gdańsk, Londyn.

Dla osób zainteresowanych zdjęciami okolicznościowymi: posiadam aktualne upoważnienie do fotografowania w obiektach sakralnych.


Mój blog